top of page
Untitled design (22).png

פסטי-טרק קהילה מטורף
31.3-1.4.23

450 ₪

(מחיר סמלי לחברי הקהילה)

יוצרים משהו חדש! הצטרפו אלינו לחגוג באירוע קהילה ראשון מסוגו עם כל החברים, החברות, החדשים והוותיקות שהכרנו בשנים האחרונות!

בואו לנטוע שורשים יחד ביער מאכל, להתפנק על אוכל ואלכוהול משובח, הופעת בירה ונשירה עם אמן אורח מיוחד, טבילה במעיין, הרצאות מרתקות וכמיטב המסורת- טרק לאורך הירדן הררי השוצף. 

נשמע טוב? הצטרפו אלינו לקהילה, ונתראה על ההר!

כל מה שצריך לדעת

רוח חדשה נושבת מכל מיני כיוונים...

לפני 6 שנים נולד ה-Free Trek. לא תיארנו לעצמנו שאנחנו, 2 מורי דרך מתחילים, שאין להם מושג מה אנחנו עושים ניצור משפחה בעזרת המיזם הזה. עם השנים גדלנו והפכנו מחוג קטן לקהילה גדולה ומגוונת שצועדת בכל מקום על פני הגלובוס. הכרנו אנשים מדהימים שכיף לעבוד איתם, לטפס איתם על פסגות, לרחוץ במעיין ולצעוד איתם בשביל. התבגרות והתפתחות אישית, צבירת וותק, משברים גלובליים ועוד כל מיני סיבות הובילו אותנו לנסות כל מיני כיוונים למענכם- אנשים שעבורם הטבע הוא המקום להתחבר לעצמכם ולסביבה. עכשיו אנחנו בדרך לשלב הבא ביצירת הדבר הבא בעולם הטיולים, האנשים ומה שמסביב.

המפגש ייערך ביער הפלא של חברינו דוד אפיק. במהלכו נשמע על המיזם המטורף הזה ואיך אנחנו קשורים אליו, תשמעו סיפורים מעניינים מחברי הקהילה, על עוד תוכניות משוגעות שאנחנו מתכננים לכם והכי חשוב- איך אתם יכולים לקחת חלק פעיל ולהרוויח בענק. אז עכשיו בתכלס,  מה עושים??

יום שישי
ניפגש בשעה 10:00 ביער הפלא של דוד אפיק, שנמצא בין שדות איילת השחר.

לאחר ההתכנסות נצעד לפלג מים חמוד הנמצא ממש בסמוך ליער הפלא. נשתכשך, נשתה קפה ונפתח את היום כמו שצריך. נחזור ליער הפלא ונחל בפעילות השנייה של היום- ניקח חלק פעיל בהקמת היער. יער הפלא הוא חזון מיוחד של איש מיוחד אותו אנחנו רוצים שתכירו. דוד רכש לאחרונה קרקע חקלאית בעמק החולה, ומאז הוא שוקד על הפיכתה למרחב מאפשר ייחודי. בימים אלו ניטע במקום יער מאכל- יער של צמחי בר ועצי פרי, הממוקמים בתא שטח בצורה מחושבת ובת-קיימא, שאמורה לספק את צרכי האדם ולהיטיב עם המערכת האקולוגית בד בבד. המקום נמצא כרגע ממש בחיתוליו. במהלך היום נשתתף בפעילות החקלאית ונלמד כיצד הפוך שדה נטוש לגן עדן פלאי. לקראת ערב, ננצל את המרחב לפעילויות נוספות: עידן יטיס אותנו אל הרי הבלקן מבלי לקום מהמחצלת בהרצאה על הטרק הכי מדובר שלנו- פסגות הבלקן, מסע חוצה רכסים ותרבויות בקוסובו, מונטנגרו ואלבניה. בהמשך הערב, כשיגיע התור של הבירות והאוזו, יגיע האמן והיוצר דוד שאול להעביר לנו ערב מטורף  של בירה ונשירה עם מפרט, קלידים וקול נדיר- יהיה אדיר! על הלוגיסטיקה מסביב, האוכל והשתיה אחראי צוות האלופים שלנו, תמיר וסטפן, שידאגו להקמת מחנה מדוגמת, אלכוהול ופינוקים שרק מי שהיה איתנו בשטח מכיר...

 

יום שבת
לאחר השכמה והתארגנות, נעלה על אוטובוס הקסמים של עופר נהג הבית המקסים שלנו, וניסע אל עבר הירדן ההררי. את היום הזה נקדיש לטרק- כי הרי זה הלב שלנו! נלך בשביל המפותל והפורח לאורך הנהר המפורסם בעולם, ונהנה מטבילות בנקודות הקסומות שלו. הירדן שוצף במיוחד בעונה זו, וגדותיו ירוקות. אנחנו נחקור אותו כמקור מים ראשי עבור כלל המרחב, כולל מעבר לגבול, וגם נגלה כמה פרטים על הגיאולוגיה המיוחדת של המרחב. בסוף היום נחזור ליער הפלא, נרים כוסית לקראת פסח, לקראת התחלות חדשות ולחיי חובבי הטבע! (12 ק"מ הליכה)

נתוני הפסטי-טרק

 • רמת קושי- בינונית

 • סה"כ מרחק טרק- 10 ק"מ

 • עליות- 250 מ', ירידות- 250 מ'.

 • שעת סיום מוערכת בשטח- 17:30

 

 

פרטים נוספים

 • עשוי להיות שינוי במסלול בהתאם לשינויי מזג אוויר ושיקולי המדריך בשטח. אנא הבנתכם

 • על המטייל חלה אחריות מלאה לשמור על בטחונו האישי ושל חבריו לקבוצה.

 • ההשתתפות בטיול היא מתחילתו ועד סופו. אין אפשרות להשתתף בפרק זמן חלקי מתוך הטיול.

 • גיל המטיילים המינימאלי הינו 18 שנים.

פרטי הרשמה ותשלום

 • מחיר הפסטי-טרק- 450 ₪

 • מה כלול? הדרכה מקצועית, הופעה של הזמר והיוצר דוד שאול, הרצאות, לינה ביער הפלא, ארוחות מפנקות (שישי ערב, שבת בוקר וצהרים), אלכוהול, הסעה למסלול וחזרה לרכבים, אירגון.

 • לא כולל- הוצאות הגעה לאירוע, הוצאות בעלות אופן אישי, אוכל מלבד המצויין מעלה.

מדיניות ביטולים

 •  החל מ-24 שעות לאחר הרכישה אין החזר עמלת אשראי (2%).

 • מ-10 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 50% מעלות הטרק.

 • מ-5 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 75% מעלות הטרק.

 • אין החזר כספי החל מ-48 שעות לפני תאריך היציאה

Anchor 1
טופס הרשמה

מיד לאחר שתמלאו את הפרטים תועברו לדף תשלום

הטרק מלא! רוצים להכנס לרשימת המתנה? אנא מלאו את הטופס הזה

bottom of page